Om Regionrådet / Hvem sitter i rådet?

Hvem sitter i rådet?

Publisert 14.09.2012 14:33,
Sist oppdatert 24.01.2017 14:24
Kommune Faste medlemmer Varamedlemmer
Elverum

Erik Hanstad (H)erik.hanstad@elverum.kommune.no

Arnfinn Uthus (Sp)arnfinn.uthus@elverum.kommune.no

Lillian Skjærvik (Ap)lillian.skjervik@elverum.kommune.no

Rådmann Kristian Trengereid kristian.trengereid@elverum.kommune.no

Kersti Grindalen kersti.grindalen@agena.no

Gun E. Norstrøm gun.elisabeth.norstrom@elverum.kommune.no

Ingvar Midthun Ingvar@forut.no

 

 

Engerdal

Lars Erik Hyllvang (Sp)lars.erik.hyllvang@engerdal.kommune.no

Tor Erik Skramstad torskram@hotmail.com

Lage Trangsrud (Ap)lage.trangsrud@svorka.net

Rådmann Håvard Haug hha@engerdal.kommune.no

Siri Enger sirienger86@gmail.com

Liv Johanne Næsheim liv.naesheim@gmail.com

May Pettersen (Ap)may.pettersen@engerdal.kommune.no

 

Stor-Elvdal

Terje A. Hoffstad (Ap) terje.hoffstad@stor-elvdal.kommune.no

Linda O. Henriksen linda.otnes.henriksen@stor-elvdal.kommune.no

Even Moen (Bygdelista) even.moen@stor-elvdal.kommune.no

Rådmann: Leif Harald Walle leif.harald.walle@stor-elvdal.kommune.no

Morten Gustu (Ap) gustu@online.no

 

Laila Helseth Granhaim (AP) Imsroa@svorka.net

Sverre Oskar Øverby (V) sooverby@gmail.com

 

 

Trysil

Erik Sletten (Sp) erik.sletten@trysil.kommune.no

Knut Løken (H) knut.loken@trysil.kommune.no

Randi Sætre (Ap) ransaetr@gmail.com

Rådmann: Bjørn Myhre bjorn.myhre@trysil.kommune.no

Per Hagenbakken (Sp) pehageba@bbnett.no

 

Anders Nyhus (H) anyhuus@online.no

Even Eriksen (Ap) pv-ev@Hotmail.com

 

Våler

Lise Berger Svenkerud (H), lise@vis.kommuno.no

Espen Svenneby (Ap), espen.svenneby@byggma.no

Ole Frode Mikkelsgård, post@olefrode.no

Konst. rådmann Asgeir Rustad, ar@vis.kommune.no   

Ragnar Kristmoen, ragnar@kristmoen.no (vara for Lise Berger Svenkerud og Espen Svenneby.

 

Ivar Arnesen (V), ivar-ar@online.no

Åmot

Ole Gustav Narud (Sp) ole.gustav.narud@amot.kommune.no

Ole Bakmann (Sp) ole.bakkmann@amot.kommune.no

Sissel Frang Rustad (H) sissel.frang@gmail.com

Rådmann Randi Dørum rdo@amot.kommune.no

Anne Ch. Lunde Stenseth (Sp)als@amot.kommune.no

Katrine Aurland (Frp) katrine.Aurland@fpu.no

Espen Andre Kristiansen (Ap) espen@nesvangen.no

 

Hedmark fylkeskommune

Fylkesrådet

Fylkesdirektøren

Bård Sødal Grasbekk (Mdg) bard.sodal.grasbekk@mdg.no

 

 

 

 Mirjam Engelsjord mirjam@skogkurs.no

 

  • Leder: Erik Hanstad, ordfører i Elverum
  • Nestleder: Lars Erik Hyllvang, ordfører i Engerdal

Leder og nestleder ble valgt på Regionrådsmøte 11. november 2015 for 2 år.